VOS/ABB, Vereniging van Openbare en Algemeen Toegankelijke Scholen

Als het gaat om goed onderwijs

tip a friend print pagina
PO / VO

'Gesprekken met juridische risico's' zeer gewild! (kopie 2)

27 september 2008

De training van VOS/ABB Consulting over de juridische consequenties van lastige gesprekken met personeelsleden, is in november volgeboekt. U kunt zich echter nog wel aanmelden voor de training op woensdag 4 februari.

Tijdens deze eendaagse training komen gesprekstechnieken aan de orde die passen bij verschillende fasen in een juridisch (ontslag)traject. Het kan bijvoorbeeld gaan over disfunctioneren, een arbeidsconflict of plichtsverzuim.

Na afloop van deze training gaat u met meer bagage de gesprekken met uw medewerkers in. U bent in staat om de juiste stappen te zetten in slechtnieuwsgesprekken. De trainingen zijn bestemd voor (bovenschools) directeuren in het primair en voortgezet onderwijs.

De belangstelling voor deze training is erg groot. Het is raadzaam om u snel aan te melden als u in februari aan de training wilt deelnemen.

Uitgebreide informatie staat op de website van VOS/ABB Consulting.


Naar boven