Door: drs. Martin van den Bogaerdt
Internationale enquête over diversiteit
Het internationale project Inclusion and Diversity in Education (INDIE) van de British Council houdt ook onder Nederlandse scholieren een enquête over diversiteit. In mei is er in Brussel een conferentie over best practices van diversiteit.
Het invullen van de online enquête (die in het Nederlands is opgesteld) duurt ongeveer 7 minuten. Leerlingen met verschillende achtergronden kunnen aangeven hoe zij diversiteit in hun school ervaren. De antwoorden blijven anoniem. De enquête kan tot 21 maart worden ingevuld.
Na inventarisatie van de antwoorden volgt van 10 tot 12 mei in Brussel een internationale conferentie waarop de 'Best Practice Guidelines for Inclusion and Diversity in Education' bekend wordt gemaakt.
Het INDIE-project loopt in negen EU-landen. Klik hier voor meer informatie.



