Praktijkgerichte leeromgeving: de tijd dringt!

Vlak na de zomervakantie heeft VOS/ABB u via deze website en de e-mailnieuwsbrieven geattendeerd op de realisatie en gereedmelding van bouwprojecten voor de praktijkgerichte leeromgeving. Hoewel het nog te vroeg is om ongerust te worden, begint de tijd te dringen. Dat geldt vooral voor diegenen die nog aan het begin staan van het aanpassingstraject. Lees verder

Tot op heden heeft CFI nog maar 48 gereedmeldingen ontvangen, terwijl vrijwel alle scholen voor één of meerdere afdelingen een subsidie hebben aangevraagd en gekregen. Dat is dan ook de reden dat OCW u binnenkort een inventarisatieformulier stuurt, waarop u kunt aangeven hoever u bent gevorderd met de realisatie van uw project(en). Dit formulier kan tevens dienen als gereedmeldingsformulier, zodat u daarvoor geen aparte brief hoeft te sturen.

Ambassadeurs
Op basis van goede voorbeelden in het land is een aantal zogenoemde ambassadeurs per regio bereid gevonden om u met raad en daad bij te staan. Zij kunnen u informeren over hun visie, ervaringen en oplossingen over de realisatie van de praktijkgerichte leeromgeving:

* Regio Amsterdam: Paul Brugman, Rosa/beroepscollege zorg en welzijn, 020-6316711, p.brugman@isa-vo.nl
* Gelderland: Twan van den Hazelkamp, Kandinsky College, t.vdhazelkamp@kandinsky.nl
* Gelderland: Ton Spierings, Groenhorst College, 0318-675300 / 06-13227924, t.spierings@groenhorstcollege.nl
* Zuid-Nederland: Peter de Kreij, Nehalennia VMBO, 0118-655755 / 06-50960251, pkreij@nehalennia.nl
* Zuid-Holland: Frank Out, Fioretticollege, 0252-435020, F.Out@fioretti.nl
* Twente: Tonnie Franke, Twents Carmel College, 0541-532333, t.franke@twentscarmelcollege.nl
* Regio Groningen: Hiltje Rookmaker, Reitdiepcollege, 050-5472230 / 06-33988671, h.c.rookmaker@reitdiep.nl
* Regio Utrecht: Jan Mulder, Delta College, 030-2440334, j.mulder@delta-college.nl

De lijst wordt binnenkort uitgebreid.

Informatie: Gertjan van Midden, 0348-405225, gvanmidden@vosabb.nl

Delen: Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn