Hans Teegelbeckers

Hans Teegelbeckers

Directeur

Karin Peters

Karin Peters

Office manager

0348 40 52 00
kpeters@vosabb.nl

Mr. Céline Haket

Mr. Céline Haket

Senior adviseur juridische zaken

06 51 29 57 44

chaket@vosabb.nl

Mr. Ronald Bloemers

Mr. Ronald Bloemers

Senior adviseur financiën en public affairs

06 51 91 46 94
rbloemers@vosabb.nl

Lev van Laake

Lev van Laake

Stagiair

06 49 22 96 14
lvanlaake@vosabb.nl

Mr. Hafida Amziab

Mr. Hafida Amziab

Senior adviseur juridische zaken

06 22 93 96 88

hamziab@vosabb.nl

Mr. Cécile van der Goot-Koenig

Mr. Cécile van der Goot-Koenig

Senior adviseur juridische zaken

06 22 93 96 80

cvandergoot@vosabb.nl

Mr. José van Snek

Mr. José van Snek

Senior adviseur juridische zaken

06 13 96 52 38

jvansnek@vosabb.nl

Mr. Janine Eshuis

Mr. Janine Eshuis

Senior adviseur governance en medezeggenschap, mediator

06 30 04 11 75
jeshuis@vosabb.nl

Mr. Sandra Lutchman

Mr. Sandra Lutchman

Senior adviseur governance

06 20 01 04 18
slutchman@vosabb.nl

Ron van der Raaij

Ron van der Raaij

Senior adviseur bestuur en financiën, controller

Marieke Bloothoofd

Marieke Bloothoofd

Adviseur onderwijs

06-82 37 02 88
mbloothoofd@vosabb.nl

Drs. Ivo Israel

Drs. Ivo Israel

Senior adviseur HRM

06 22 93 96 53
iisrael@vosabb.nl

Drs. Addy Nieuwenhuis

Drs. Addy Nieuwenhuis

Senior adviseur HRM

Annelie van Eck

Annelie van Eck

Senior adviseur bestuur en onderwijs

06 31 68 49 39
avaneck@vosabb.nl

Drs. Tamar Kopmels

Drs. Tamar Kopmels

Senior adviseur identiteit

06 30 05 60 66
tkopmels@vosabb.nl

Eline Bakker MA

Eline Bakker MA

Adviseur identiteit

06 57 58 29 37
ebakker@vosabb.nl

Drs. Martin van den Bogaerdt

Drs. Martin van den Bogaerdt

Senior adviseur communicatie, hoofdredacteur en woordvoerder

Leonie Spaan

Leonie Spaan

Marketing- en communicatieadviseur

06 82 75 83 13
lspaan@vosabb.nl
Lucy Beker

Lucy Beker

Redacteur

06 54 33 19 39
lbeker@vosabb.nl

Erica Horsten

Erica Horsten

Administratief medewerker

0348 40 52 00
ehorsten@vosabb.nl

Laura Uittenbosch

Laura Uittenbosch

Leden- en projectadministratie

0348 – 40 52 00
luittenbosch@vosabb.nl

Sibylla de Langen

Sibylla de Langen

Facilitair medewerker, gastvrouw

0348 40 52 01
sdelangen@vosabb.nl

Pim van den Bogaerdt MSc

Pim van den Bogaerdt MSc

Assistent digitale zaken