VOS/ABB organiseert drie keer per jaar Kennisnetwerken Financiën voor het primair en voortgezet onderwijs.

De bijeenkomsten zijn bedoeld om kennis en ervaring op het gebied van financiën met elkaar te delen. Ook worden er actuele ontwikkelingen besproken. Ronald Bloemers en Vivian Vrolijk van VOS/ABB leiden de bijeenkomsten. Deelname is gratis voor leden van VOS/ABB.

Afgelopen woensdag waren wij te gast bij bij Stichting Archipel Kinderopvang & Onderwijs.

Joost Vos (Hoofd bestuursbureau/controller – Stichting Archipel Kinderopvang & Onderwijs):
“Het kennisnetwerk Financiën (van VOSABB) is voor mij een waardevolle en betekenisvolle plek voor financiële professionals in het primair onderwijs. Dankzij de sterke informatiepositie van VOSABB ben ik vaak vroegtijdig op de hoogte van aanstaande financiële ontwikkelingen. Dit stelt mij beter in staat om hierop te anticiperen. Daarnaast fungeert het kennisnetwerk voor mij als een vliegwiel: door het delen van kennis en ervaringen ervaar ik het als een zeer effectieve manier om mijn financiële expertise en inzichten te verbreden en te verdiepen.”

Maayke Grootherder (Business controller – Stichting Flores):
“Fijn om binnen het kennisnetwerk met collega-financials in een open sfeer ervaringen uit te wisselen over actuele thema’s die bij ons allemaal spelen. Door van elkaar te leren brengen we elkaar én het onderwijs verder. De bijeenkomst gaf daarnaast een helder inzicht in de koers van het Ministerie van OCW, wat ik direct mee kan nemen in mijn werk voor onze organisatie.”

Spreekt dit je aan en heb je interesse in deelname? We organiseren in mei en juni nog vijf fysieke bijeenkomsten voor het PO en één online voor het VO.

Praktische informatie & aanmelden
Bijeenkomsten kennisnetwerken Financiën 

Deel dit bericht: